Spedytor Drogowy na rynek USA

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL, działająca na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

W związku z intensywnym rozwojem zespołu w Polsce, do naszego biura w Lublinie poszukujemy obecnie ambitnej osoby do pracy w dziale drogowym, obsługującym rynek USA na stanowisku:

Spedytora na rynek USA.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie pracy podwykonawców i floty własnej poruszającej się po terytorium Stanów Zjednoczonych
  • Kontrola terminowości przejazdów, odbiorów oraz dostaw
  • Kontakt z kierowcami i rozwiązywanie sytuacji problematycznych w transporcie
  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi firmy w USA oraz spedytorami
  • Stały kontakt z klientami w USA
  • Ważne: praca w godzinach strefy czasowej USA, od godz. 14.00 na kalendarzu amerykańskim

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w godz. od 14:00, na kalendarzu amerykańskim
  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zainteresowanie amerykańskim rynkiem transportu drogowego
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie mocnym atutem.

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system premiowy oraz bonusy
  • Możliwość skorzystania z wachlarza benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji przy ul. Pana Balcera 6B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy
  • System poleceń pracowniczych z wysokimi bonusami finansowymi
  • Pracę w międzynarodowym środowisku we współpracy z zespołami w Polsce i USA
  • Owoce w biurze, imprezy integracyjne, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
ID: 85 job_post.published_on: 29/07/2024
announcement.apply