Spedytor Międzynarodowy

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL, działająca na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

W związku z intensywnym rozwojem zespołu Międzynarodowej Spedycji Drogowej w Warszawie poszukujemy doświadczonego Spedytora Międzynarodowego.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowej współpracy
  • Nawiązywanie współpracy z przewoźnikami
  • Praca na giełdach transportowych
  • Nadzór nad dokumentacją transportową
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • Współpraca z działami wspierającymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość drugiego języka mile widziana
  • Znajomość giełd transportowych
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny i transparentny system premiowy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy stacji Metro Wilanowska
  • Atrakcyjny wachlarz benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • System poleceń pracowniczych z wysokimi bonusami finansowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie Działu Handlowego
  • Opiekę działów wspierających w zakresie rozliczeń, windykacji, reklamacji itp.
  • Owoce w biurze
  • Brak dress code i korporacyjnych absurdów
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę w zgranym zespole.
announcement.apply