Asystent Customer Service

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL, działająca na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

W związku z intensywnym rozwojem naszych zespołów, obecnie do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie zespołu Customer Service
  • Utrzymywanie silnych i trwałych relacji z kluczowymi klientami
  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych u obecnych klientów
  • Efektywne wykorzystanie narzędzi sprzedażowych: oferty, prezentacje, kalkulacje
  • Realizacja wyznaczonych celów oraz planów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy
  • Analiza rynku i potrzeb klienta
  • Budowanie rozpoznawalności marki i kreowanie wizerunku firmy na rynku
  • Codzienna współpraca z zespołem spedycyjnym i działami wspierającymi.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju w obszarze obsługi klienta
  • Ofertę kierujemy także do osób o statusie studenta.

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy stacji Metro Wilanowska
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów (m.in. multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)
  • System poleceń pracowniczych z bonusami finansowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy
  • Świeże owoce i najlepszą kawę w zgranym zespole
  • Wspólne imprezy integracyjne, brak dress code i korporacyjnych absurdów.
announcement.apply