Spedytor Morski

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL, działająca na terenie USA, Indii i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

W związku z intensywnym rozwojem zespołu w Polsce poszukujemy doświadczonego Spedytora Morskiego do naszego oddziału w Gdyni.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz bieżąca obsługa transportu morskiego
  • Koordynacja niezbędnych procedur i dokumentacji zleceń transportu morskiego
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Ścisła współpraca z działami wspierającymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora morskiego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Bardzo dobra obsługa komputera.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Premie stażowe
  • Wachlarz benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji w biurowcu Akwarium, przy ul. Kadłubowców 2 w Gdyni
  • System poleceń pracowniczych z wysokimi bonusami finansowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Owoce w biurze, imprezy integracyjne, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
ID: 20 job_post.published_on: 27/08/2024
announcement.apply